• 31.5.2020 - MemoKit a DL-PA jsou dočasně vyprodány.

  MemoKit a Vialoxin Forte jsou dočasně vyprodány

 • 12.5.2020 - Upozornění pro zákazníky

  Vzhledem k překážkám způsobeným pandemií COVID-19 u dodavatelů surovin k výrobě i v letecké dopravě nebudeme moci vyrábět po určitou dobu tyto přípravky: AstmaKit, Brahmi Plus, DiaStop, MemoKit, StressBlock Forte a Vescor Turbo, Vialoxin Forte. Některé z uvedených přípravků je ještě možné zakoupit ze stávající skladové zásoby.

 • 30.10.2019 - Balíček zdraví na míru

  Balíček zdraví na míru 3ks doplňků stravy z naši nabídky s celkovou slevou 35% - sleva se ale nevztahuje na Slavestrol Platinum, Mevalen nebo přípravky, na které probíhají slevové akce nebo akční ceny. Pokud bude výsledná suma objednávky vyšší než 750 Kč, je doprava zdarma.

 • 27.4.2019 - Zrušení prodejny Vitacentrum - 27.4.2019

  Vážení zákazníci, prodejna v Jindřišské ul. byla zrušena. Celý sortiment výrobků můžete objednat přes e-shop Brainway na www.bwy.cz, nebo objednat přes kteroukoli lékárnu. Na www.bwy.cz bude postupně zveřejňován seznam prodejen zdravé výživy se sortimentem Brainway. Aktuálně má většinu sortimentu v nabídce: Vitalita.cz, Radlická 617/27, Praha 5 (u zastávky Braunova tramvají č. 7 nebo 21 z metra Radlická nebo Anděl). e-mail: info@vitalita.cz mobil: 773 507 090 Otevírací doba: po-čt: 9-18 hod. pá: 9 -16 hod.

 • 1.3.2018 - Zvýhodněný nákup přes e-shop

  Využijte speciálních akcí na nákup našich přípravků prostřednictvím e-shopu. Akce se vztahují pouze na nákup v e-shopu. Při nákupu nad 750,-Kč je doprava zdarma.

 • 27.2.2017 - Přepravné PPL na adresu nebo Parcelshop.

  Doručení prostřednictvím služby PPL na adresu. Tato služba je zpoplatněna částkou 90 Kč. O stavu zásilky a termínu doručení jste informováni prostřednictvím e-mailu a sms. Dodání zboží přímo k Vašim rukám a možnost domluvení se s řidičem na konkrétní hodině dodání. Úhrada je možná při převzetí v hotovosti nebo pomocí platební karty. Vyzvednutí na parcelshopu PPL. Služba PPL PARCELSHOP je zpoplatněna částkou 110 Kč. Zboží si můžete nechat zaslat na jeden parcelshopů PPL, kde si následně zboží vyzvednete osobně. Nespornou výhodou je, že si zboží můžete vyzvednout do 7 dnů v otevíracích hodinách výdejního místa. Seznam míst nalezte na www.pplparcelshop.cz.