Kniha hostů

Jsme připraveni Vám odpovědět na jakékoliv otázky vztahující se k užívání našich doplňků stravy.

Vyplňte krátký formulář a zašlete nám své dotazy, nebo využijte dotazů předchozích uživatelů, kde můžete také nalézt odpovědi na Vaše otázky.

Vaše dotazy Vám zodpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.

Přidat dotaz   
 • Ondra 3.3.2020
  Dobrý den, jak je to prosím s užívaním L-tryptofanu a alkoholu najednou? A další dotaz je, jestli se mám poradit s doktorem či psychiatrem o užívání tohoto léku? (Mívám občasné pocity uzkosti)
  Dobrý den, kombinace jakéhokoliv doplňku stravy nebo léku s alkoholem není vhodná. Pokud trpíte pocitem úzkosti je určitě vhodné konzultovat problém s lékařem.
 • Marie30 13.2.2020
  Dobrý den, mohu užívat L-tryptofan když užívám kapsle ginkgo biloba? Děkuji
  Dobrý den, ano můžete užívat.
 • Kubiková Marie 29.1.2020
  Dobrý den .Mohu užívat L TRYPTOFAN když užívam dospilan
  Dobrý den, bohužel nemůžeme odpovědět, přípravek dospilan neznáme.
 • Lída 3.9.2019
  Dobry den, lze uzivat L-tryptofan pri kojeni? Dekuji.
  Dobrý den, L-Tryptofan není vhodný pro kojící matky, protože nejsou prováděny studie na této skupině osob.
 • Jozef Marko 2.9.2019
  Dobrý deň, mám záujem o Váš doplnok stravy TAXI, ktorý ponúkate vo Vašom e-shope. Chcem sa ale spýtať, či zasielate ponúkaný tovar aj na Slovensko. Ja som sa telefonický pýtal vo vašej partnerskej firme na Slovensku vo Svätom Jure a tam mi povedali, že tento tovar oni nepredávajú. Preto Vás prosím o informáciu o možnosti zaslania požadovaného tovaru na Slovensko a jeho cenu v eurách. Za skorú odpoveď vopred ďakujem. S pozdravom Jozef Marko Prešov Slovensko
  Dobrý den, můžete si nechat zaslat zboží na nějaké nejbližší místo slovenským hranicím.(Osobní odběr na parcelshopu PPL) Služba PPL PARCELSHOP je zpoplatněna částkou 110Kč. Zboží si můžete nechat zaslat na jeden z tzv. parcelshopů PPL, kde si jej osobně vyzvednete. Zboží si můžete vyzvednout v otevíracích hodinách daného místa. Seznam míst nalezte na www.pplparcelshop.cz. Do PPL ParcelShopu doručujeme výhradně zásilky produktu PPL PARCEL CZ PRIVATE. PPL ParcelShopy nejsou na rozdíl od řidičů vybaveny platebními terminály PPL, proto dobírku nelze uhradit platební kartou, je akceptována pouze platba v hotovosti v českých korunách. Zásilku si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení v PPL ParcelShopu. Zásilka bude vydána po ověření údajů z průkazu totožnosti shodnými s údaji na zásilce. Je nutné vyčkat než přijde sms zpráva, že je zásilka na příslušném parcelshopu připravena k vyzvednutí.
 • Lucie Syrová 23.6.2019
  Dobrý den, lze užívat tryptofan pro lepší spánek 2 tablety půl hodiny před spaním, když beru antidepresiva rivotril 1-1-1/2 a aurorix1-0-1? Špatně spím, usnu tak na 2 hodiny, pak už buď neusnu nebo zase na 2 hodiny. Moc děkuji.
  Dobrý den, pokud užíváte antidepresiva, tryptofan Vám kvalitu spánku pravděpodobně příliš nezlepší. V tomto ohledu by byl vhodnější přípravek Mevalen.
 • Karel Klepal 9.6.2019
  Dobrý den, rád bych se zeptal, kdy je lepší brát Tryptofan - ráno, anebo večer? Informace na internetu se liší. Tryptofan užívám kvůli úzkostem. Dále pak zda-li je nutné brát Tryptofan na lačno, respektive cca hodinu a půl po jídle nebo před jídlem? Děkuji za odpovědi.
  Dobrý den, přípravek je vhodné užívat kdykoliv v denní době (ideálně 1 kapsle dopoledne a 1 kapsle odpoledne nebo i navečer, denní dávka může být až 3 kapsle). Odstup užití od hlavních jídel nejméně 1 hodinu je nutný pro vstřebání látky. Potrava obsahuje další aminokyseliny, které mají při vstřebání před tryptofanem přednost, takže tělo tryptofan pak nemusí získat nebo se využije pouze snížené množství.
 • Aneta 2.6.2019
  Dobry den, uzivam argofan a prothiaden, myslite, ze muzu zkusit k tomu tento pripravek? Dekuji moc
  Dobrý den, poprosíme o název přípravku o jaký máte zájem.
 • Pavel 25.4.2019
  Prosim mohu uzivat spolu lek ZRALOCI CHRUPAVKU 3OO mg a KALOGEN ? Dekuji..
  Dobrý den, bohužel nemáme informace o přípravcích, které nevyrábíme.
 • Martin 16.4.2019
  Dobrý den ,můžu používat L-tryptofan,když jsem začal brát lék na štítnou žlázu Euthyrox?Děkuji.
  Dobrý den, ano L-Tryptofan můžete užívat.