Kniha hostů

Jsme připraveni Vám odpovědět na jakékoliv otázky vztahující se k užívání našich doplňků stravy.

Vyplňte krátký formulář a zašlete nám své dotazy, nebo využijte dotazů předchozích uživatelů, kde můžete také nalézt odpovědi na Vaše otázky.

Vaše dotazy Vám zodpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.

Přidat dotaz   
 • Petra 25.8.2020
  Dobrý den, můžu používat L-tryptofan 1 tabletu dopoledne a potom dvě na noc?Děkuji za odpověď
  Dobrý den, ano tímto způsobem můžete užívat.
 • Honza 22.8.2020
  Dobrý den, je možné ještě zakoupit MemoKit, případně nějakou jeho alternativu? Díky za info
  Dobrý den, MemoKit je momentálně nedostupný, vzhledem k současnému stavu nemáme k dispozici všechny látky k výrobě přípravku, opět bude pravděpodobně cca za 2 měsíce. Zatím je možné nahradit Brahmi Plus nebo Brahmi.
 • Tomáš 1.8.2020
  Dobrý den muzu uzivat l tryptofan kdyz beru lek strattera 40 mg? předem dekuji za odpoved
  Dobrý den, ano můžete užívat, účinky obou přípravků jsou rozdílné.
 • Tereza 17.7.2020
  Dobrý den, mohu užívat StressBlockForte společně s AD Trittico? Mám problémy s úzkostnými stavy a spánkem. Děkuji za odpověď
  Dobrý den, StressBlock Forte pomáhá tlumit aktivitu stresových hormonů, v důsledku čehož pomáhá ochraňovat tělo před vznikem různých chronických onemocnění. Na psychické rozpoložení nemá nijak významný vliv. pokud Vám Trittico nepřineslo očekávaný prospěch, požádejte lékaře o jiný lék. Na problémy se spánkem doporučujeme Mevalen, který lze užívat společně s jakýmkoli antidepresivem.
 • Ondra 3.3.2020
  Dobrý den, jak je to prosím s užívaním L-tryptofanu a alkoholu najednou? A další dotaz je, jestli se mám poradit s doktorem či psychiatrem o užívání tohoto léku? (Mívám občasné pocity uzkosti)
  Dobrý den, kombinace jakéhokoliv doplňku stravy nebo léku s alkoholem není vhodná. Pokud trpíte pocitem úzkosti je určitě vhodné konzultovat problém s lékařem.
 • Marie30 13.2.2020
  Dobrý den, mohu užívat L-tryptofan když užívám kapsle ginkgo biloba? Děkuji
  Dobrý den, ano můžete užívat.
 • Kubiková Marie 29.1.2020
  Dobrý den .Mohu užívat L TRYPTOFAN když užívam dospilan
  Dobrý den, bohužel nemůžeme odpovědět, přípravek dospilan neznáme.
 • Lída 3.9.2019
  Dobry den, lze uzivat L-tryptofan pri kojeni? Dekuji.
  Dobrý den, L-Tryptofan není vhodný pro kojící matky, protože nejsou prováděny studie na této skupině osob.
 • Jozef Marko 2.9.2019
  Dobrý deň, mám záujem o Váš doplnok stravy TAXI, ktorý ponúkate vo Vašom e-shope. Chcem sa ale spýtať, či zasielate ponúkaný tovar aj na Slovensko. Prosím o informáciu o možnosti zaslania požadovaného tovaru na Slovensko a jeho cenu v eurách. Za skorú odpoveď vopred ďakujem. S pozdravom Jozef Marko Prešov Slovensko
  Dobrý den, zboží je nově možné objednat přes výhradního distributora pro Slovenskou republiku: ZENOVA Labs., s.r.o. , Pezinská 509/47, 900 21 Sväty Jur, Slovenská republika e-mail: brainway@brainway.sk http://www.bwy.sk/ Tel.: 00421 02 4497 0191, Mobil: 00421 910 128 395. Nebo si můžete nechat zaslat zboží na nějaké nejbližší místo slovenským hranicím.(Osobní odběr na parcelshopu PPL) Služba PPL PARCELSHOP je zpoplatněna částkou 110Kč. Zboží si můžete nechat zaslat na jeden z tzv. parcelshopů PPL, kde si jej osobně vyzvednete. Zboží si můžete vyzvednout v otevíracích hodinách daného místa. Seznam míst nalezte na www.pplparcelshop.cz. Do PPL ParcelShopu doručujeme výhradně zásilky produktu PPL PARCEL CZ PRIVATE. PPL ParcelShopy nejsou na rozdíl od řidičů vybaveny platebními terminály PPL, proto dobírku nelze uhradit platební kartou, je akceptována pouze platba v hotovosti v českých korunách. Zásilku si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení v PPL ParcelShopu. Zásilka bude vydána po ověření údajů z průkazu totožnosti shodnými s údaji na zásilce. Je nutné vyčkat než přijde sms zpráva, že je zásilka na příslušném parcelshopu připravena k vyzvednutí.
 • Lucie Syrová 23.6.2019
  Dobrý den, lze užívat tryptofan pro lepší spánek 2 tablety půl hodiny před spaním, když beru antidepresiva rivotril 1-1-1/2 a aurorix1-0-1? Špatně spím, usnu tak na 2 hodiny, pak už buď neusnu nebo zase na 2 hodiny. Moc děkuji.
  Dobrý den, pokud užíváte antidepresiva, tryptofan Vám kvalitu spánku pravděpodobně příliš nezlepší. V tomto ohledu by byl vhodnější přípravek Mevalen.