Kniha hostů

Jsme připraveni Vám odpovědět na jakékoliv otázky vztahující se k užívání našich doplňků stravy.

Vyplňte krátký formulář a zašlete nám své dotazy, nebo využijte dotazů předchozích uživatelů, kde můžete také nalézt odpovědi na Vaše otázky.

Vaše dotazy Vám zodpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.

Přidat dotaz   
 • Martin 16.4.2019
  Dobrý den, používám L-tryptofan. Všiml jsem si,že tam máte přelepeny štítek na co se tryptofan používá.
  Dobrý den, složení u L-Tryptofanu je stejné a odpovídá kvalitě, kterou dlouhodobě poskytujeme. Co se týče Evropské unie, tak ano, vždy po přijetí a schválení nových podmínek či zákazu použití určitých slov upravujeme texty na krabičkách.
 • Dagmar Mlýnková 4.3.2019
  Dobrý den, moje fenka má Chiari-like malformaci a syringomyelie. Máte nějakou zkušenost s tímto postižením a užíváním Prodrominu? V současné době bere Prednison, ale je po něm jenom otupělá. Děkuji za odpověď.
  Dobrý den, s tímto postižením nemáme bohužel žádnou zkušenost.
 • Alena 18.2.2019
  Dobrý den,trpím pár dní nespavosti a každé ráno se probouzim s rychlim dýcháním. Lekar doporucil AD. Jelikoz v minulosti mi po nich bylo hur chtela bych vyzkouset L-Tryptofan. Mohu ho začít spolu užívat s vitaminem B, magnoslov a Femigardem kde jsou bylinky. Jak dlouho mohu užívat L-Tryptofan? A postup vykazování. Dekuji za odpoved.
  Dobrý den, pro zvýšení kvality spánku by byl vhodnější přípravek Mevalen, který je na samotný spánek adresnější. Je možné užívat i současně s L-Tryptofanem, vitamíny skupiny B, magneziem i Femigardem.
 • Zdeněk Tikaal 29.1.2019
  Dobrý den! Jsem po operaci srdce-chlopně+aorta.Užívám wafrarin+verospiron. Mohu použít RIVERIN jako doplněk pro hubnutí.Děkuji za odpověď. R.N. 1949
  Dobrý den, Rivierin můžete užívat, pouze je třeba mezi užitím léků a Rivierinu dodržet odstup alespoň 1 hodinu, jinak může vláknina část léčivých látek absorbovat a snížit tak jejich účinnost.
 • Beata P. 28.1.2019
  Dobrý den. Mohu s Vašim přípravkem L-tryptofan užívat současně Rhodiolu, čaj z třezalky a nyní nově tvrdé tobolky Revalid na vypadávání vlasů? U toho Revalidu je ve složení spoustu látek, že se v tom nevyznám. Děkuji Vám Beata
  Dobrý den, ano můžete užívat současně.
 • Helena 2.1.2019
  Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda se může L-tryptofan kombinovat s přípravky, které obsahují třezalku, např. čaje nebo s jinými léčivými přípravky.
  Dobrý den, L-Tryptofan se může kombinovat i s přípravky, které obsahují třezalku nebo dalšími léčivými přípravky, které neovlivňují nervovou soustavu.
 • Blanka Pl. 24.10.2018
  Dobrý den,mohu užívat L.tryptofan,když na noc užívám ketylept a esprital? Děkuji.
  Dobrý den, ano L-Tryptofan můžete užívat.
 • Jaroslava 4.9.2018
  Dobrý den, mohu užívat Prodromin spolu s Tramalem, Lyricou a Anafranilem? Děkuji za odpověď.
  Dobrý den, ano můžete užívat.
 • Jaroslav Remeš 17.5.2018
  mohu užívat Gotu Kola spolu s Warfarinem ?
  Dobrý den, ano přípravek GotuKola můžete užívat i pokud užíváte Warfarin.
 • Adéla 13.3.2018
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte nějaké léky či mastičky pro dítě mladší 2 let s atopickým ekzemém? Děkuji za odpověď
  Dobrý den, bohužel nic takového v nabídce nemáme.