GAS doplněk stravy

napomáhá na normální trávení více

Složenísuchý výtažek z fenyklu obecného, suchý výtažek z heřmánku pravého, suchý výtažek z plodu kmínu kořenného, éterický olej z máty peprné, éterický olej z fenyklu obecného, demineralizovaná voda, glycerol, sorbát draselný a kyselina citrónová
Balení30ml
Učinné látkySchválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
účinné látky v denní dávce 20 kapek
suchý výtažek z fenyklu obecného 67mg
suchý výtažek z heřmánku pravého 67mg
suchý výtažek z plodu kmínu kořenného 50mg
výtažek z fenyklu obecného napomáhá na normální trávení
výtažek z heřmánku pravého napomáhá na normální trávení
výtažek z kmínu kořenného napomáhá na normální trávení
Dostupnostskladem

Výtažek z heřmánku pravého, výtažek z plodu kmínu kořenného a výtažek z fenyklu obecného napomáhají na normální trávení. Slevová akce nyní za cenu 59Kč! Ale pozor tento přípravek nelze přidat do balíčku na míru!
sipka
59

Titulní obrázek

GAS

Komu je určen

  • výtažek z heřmánku pravého, výtažek z plodu kmínu kořenného i výtažek z fenyklu obecného napomáhají na normální trávení

Dávkování

Kojenci do 1 roku  8 -10 kapek, děti od 1 do 3 let 15 kapek, děti od 4 do 6 let 20 kapek, děti od 7 let 30 kapek. Uvedená dávka smí být užita nejvýše 3x za den.

Upozornění

Přípravek může být podán hned po jídle. Kapky je možné rozředit ve vodě, čaji, mléce nebo ovocných džusech. Obsah lahvičky je nutné před použitím protřepat. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Nežádoucí účinky

Nejsou známy

Složení 

Demineralizovaná voda, glycerol, suchý výtažek z fenyklu obecného, suchý výtažek z heřmánku pravého, suchý výtažek z plodu kmínu kořenného, éterický olej z máty peprné, éterický olej z fenyklu obecného, sorbát draselný (konzervační látka) a kyselina citrónová (látka upravující kyselost). 

Jak přípravek uchovávat

Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Notifikace 

MZ_20092016

 


Více informací: GAS pro bolavá bříška