Kniha hostů

Jsme připraveni Vám odpovědět na jakékoliv otázky vztahující se k užívání našich doplňků stravy.

Vyplňte krátký formulář a zašlete nám své dotazy, nebo využijte dotazů předchozích uživatelů, kde můžete také nalézt odpovědi na Vaše otázky.

Vaše dotazy Vám zodpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.

Přidat dotaz   
 • Helena 29.1.2021
  Prosím o radu které přípravky pomohou na panickou poruchu. Zkouším L tryptofan. Je vhodné ještě něco přidat. A je možné při výrazných potížích kombinovat s Neurolem nebo Lexaurinem.
  Dobrý den, L-Tryptofan je bez problému možné užívat spolu s Neurolem nebo Lexaurinem, pokud je pro to důvod, protože účinné látky těchto léků působí na nervový systém zcela jiným mechanismem než L-Tryptofan.
 • Jan 28.1.2021
  Proč nyní memokit neobsahuje fosfatidylserin ?
  Inovovaný MemoKit nyní obsahuje kyselinu nervonovou (Omega 9), která je účinnější než fosfatidylserin a navíc plní i podobnou funkci v buněčných membránách.
 • Tomáš 1.8.2020
  Dobrý den muzu uzivat l tryptofan kdyz beru lek strattera 40 mg? předem dekuji za odpoved
  Dobrý den, ano můžete užívat, účinky obou přípravků jsou rozdílné.
 • Ondra 3.3.2020
  Dobrý den, jak je to prosím s užívaním L-tryptofanu a alkoholu najednou? A další dotaz je, jestli se mám poradit s doktorem či psychiatrem o užívání tohoto léku? (Mívám občasné pocity uzkosti)
  Dobrý den, kombinace jakéhokoliv doplňku stravy nebo léku s alkoholem není vhodná. Pokud trpíte pocitem úzkosti je určitě vhodné konzultovat problém s lékařem.
 • Lída 3.9.2019
  Dobry den, lze uzivat L-tryptofan pri kojeni? Dekuji.
  Dobrý den, L-Tryptofan není vhodný pro kojící matky, protože nejsou prováděny studie na této skupině osob.
 • Karel Klepal 9.6.2019
  Dobrý den, rád bych se zeptal, kdy je lepší brát Tryptofan - ráno, anebo večer? Informace na internetu se liší. Tryptofan užívám kvůli úzkostem. Dále pak zda-li je nutné brát Tryptofan na lačno, respektive cca hodinu a půl po jídle nebo před jídlem? Děkuji za odpovědi.
  Dobrý den, přípravek je vhodné užívat kdykoliv v denní době (ideálně 1 kapsle dopoledne a 1 kapsle odpoledne nebo i navečer, denní dávka může být až 3 kapsle). Odstup užití od hlavních jídel nejméně 1 hodinu je nutný pro vstřebání látky. Potrava obsahuje další aminokyseliny, které mají při vstřebání před tryptofanem přednost, takže tělo tryptofan pak nemusí získat nebo se využije pouze snížené množství.
 • Martin 16.4.2019
  Dobrý den ,můžu používat L-tryptofan,když jsem začal brát lék na štítnou žlázu Euthyrox?Děkuji.
  Dobrý den, ano L-Tryptofan můžete užívat.
 • Alena 18.2.2019
  Dobrý den,trpím pár dní nespavosti a každé ráno se probouzim s rychlim dýcháním. Lekar doporucil AD. Jelikoz v minulosti mi po nich bylo hur chtela bych vyzkouset L-Tryptofan. Mohu ho začít spolu užívat s vitaminem B, magnoslov a Femigardem kde jsou bylinky. Jak dlouho mohu užívat L-Tryptofan? A postup vykazování. Dekuji za odpoved.
  Dobrý den, pro zvýšení kvality spánku by byl vhodnější přípravek Mevalen, který je na samotný spánek adresnější. Je možné užívat i současně s L-Tryptofanem, vitamíny skupiny B, magneziem i Femigardem.
 • Zdeněk Tikaal 29.1.2019
  Dobrý den! Jsem po operaci srdce-chlopně+aorta.Užívám wafrarin+verospiron. Mohu použít RIVERIN jako doplněk pro hubnutí.Děkuji za odpověď. R.N. 1949
  Dobrý den, Rivierin můžete užívat, pouze je třeba mezi užitím léků a Rivierinu dodržet odstup alespoň 1 hodinu, jinak může vláknina část léčivých látek absorbovat a snížit tak jejich účinnost.
 • Beata P. 28.1.2019
  Dobrý den. Mohu s Vašim přípravkem L-tryptofan užívat současně Rhodiolu, čaj z třezalky a nyní nově tvrdé tobolky Revalid na vypadávání vlasů? U toho Revalidu je ve složení spoustu látek, že se v tom nevyznám. Děkuji Vám Beata
  Dobrý den, ano můžete užívat současně.