Dotazy zákazníků

Jsme připraveni Vám odpovědět na jakékoliv otázky vztahující se k užívání našich doplňků stravy.

Vyplňte krátký formulář a zašlete nám své dotazy, nebo využijte dotazů předchozích uživatelů, kde můžete také nalézt odpovědi na Vaše otázky.

Vaše dotazy Vám zodpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.

Přidat dotaz   
 • oldrich 28.5.2021
  Dobrý den,proč se již nedováží Reduxxx,tenkrát jsem s tímto přípravkem byl velice spokojený a náhrady asi dodnes nejsou.byl li přípravek zařazen do léčiv a přejmenován,prosím sdělte mi jeho nový název.děkuji
  Dobrý den, tento přípravek již mnoho let v nabídce nemáme a ani jeho náhradu.
 • Pavlína Čabelková 27.5.2021
  Dobrý den, užívám léčebné konopí na bolesti, Gylenii 0,5 mg na RS, Brintellix 5 mg, kopretinu řimbabu v kapkách na migrénu a spoustu vitamínů - C, B komplex, kyselinu listovou a Fe na anémii, hořčík a Q10 na únavu. Mám artrózu v ramenou a klíčních kostech + opakované záněty tamtéž. Má význam přidat DL-PA? Nevím jak tato kyselina může ovlivňovat vstřebávání léků a doplňků, které již užívám. Děkuji za odpověď. Čabelková
  Dobrý den, vzhledem k tomu, že již užíváte přípravky na potlačení bolesti i výkyvy nálad, je otázkou, proč byste chtěla užívat DL-PA. Je nepravděpodobné, že by užíváním přípravku spolu s řadou dalších došlo k nežádoucí vzájemné interakci, je ale také možné, že by Vám užívání DL-PA nepřineslo očekávaný efekt. Na zánět v kostech by stálo za úvahu spíše užití ViaLoxin Forte. S velkou pravděpodobností by se jeho užívání nemělo ovlivňovat s ostatními přípravky.
 • Lenka 11.5.2021
  Prosím o radu, dá se užívat váš výrobek Brahmi spolu s přípravkem na předpis Kognezil na stařeckou demenci? Děkuji.
  Dobrý den, je nepravděpodobné, že by souběžné užívání Kognezilu a Brahmi mohlo u uživatele vyvolat jakékoli nežádoucí účinky, protože mechanismus účinků obou přípravků je zcela odlišný. Je ovšem otázkou, zda stupeň demence není natolik pokročilý, že by se účinek Brahmi nemusel zřetelně projevit. Není nám známo, že by se někdo pokoušel tuto kombinaci odzkoušet.
 • Helena 29.1.2021
  Prosím o radu které přípravky pomohou na panickou poruchu. Zkouším L tryptofan. Je vhodné ještě něco přidat. A je možné při výrazných potížích kombinovat s Neurolem nebo Lexaurinem.
  Dobrý den, L-Tryptofan je bez problému možné užívat spolu s Neurolem nebo Lexaurinem, pokud je pro to důvod, protože účinné látky těchto léků působí na nervový systém zcela jiným mechanismem než L-Tryptofan.
 • Jan 28.1.2021
  Proč nyní memokit neobsahuje fosfatidylserin ?
  Inovovaný MemoKit nyní obsahuje kyselinu nervonovou (Omega 9), která je účinnější než fosfatidylserin a navíc plní i podobnou funkci v buněčných membránách.
 • Tomáš 1.8.2020
  Dobrý den muzu uzivat l tryptofan kdyz beru lek strattera 40 mg? předem dekuji za odpoved
  Dobrý den, ano můžete užívat, účinky obou přípravků jsou rozdílné.
 • Ondra 3.3.2020
  Dobrý den, jak je to prosím s užívaním L-tryptofanu a alkoholu najednou? A další dotaz je, jestli se mám poradit s doktorem či psychiatrem o užívání tohoto léku? (Mívám občasné pocity uzkosti)
  Dobrý den, kombinace jakéhokoliv doplňku stravy nebo léku s alkoholem není vhodná. Pokud trpíte pocitem úzkosti je určitě vhodné konzultovat problém s lékařem.
 • Lída 3.9.2019
  Dobry den, lze uzivat L-tryptofan pri kojeni? Dekuji.
  Dobrý den, L-Tryptofan není vhodný pro kojící matky, protože nejsou prováděny studie na této skupině osob.
 • Karel Klepal 9.6.2019
  Dobrý den, rád bych se zeptal, kdy je lepší brát Tryptofan - ráno, anebo večer? Informace na internetu se liší. Tryptofan užívám kvůli úzkostem. Dále pak zda-li je nutné brát Tryptofan na lačno, respektive cca hodinu a půl po jídle nebo před jídlem? Děkuji za odpovědi.
  Dobrý den, přípravek je vhodné užívat kdykoliv v denní době (ideálně 1 kapsle dopoledne a 1 kapsle odpoledne nebo i navečer, denní dávka může být až 3 kapsle). Odstup užití od hlavních jídel nejméně 1 hodinu je nutný pro vstřebání látky. Potrava obsahuje další aminokyseliny, které mají při vstřebání před tryptofanem přednost, takže tělo tryptofan pak nemusí získat nebo se využije pouze snížené množství.
 • Martin 16.4.2019
  Dobrý den ,můžu používat L-tryptofan,když jsem začal brát lék na štítnou žlázu Euthyrox?Děkuji.
  Dobrý den, ano L-Tryptofan můžete užívat.