Kniha hostů

Jsme připraveni Vám odpovědět na jakékoliv otázky vztahující se k užívání našich doplňků stravy.

Vyplňte krátký formulář a zašlete nám své dotazy, nebo využijte dotazů předchozích uživatelů, kde můžete také nalézt odpovědi na Vaše otázky.

Vaše dotazy Vám zodpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.

Přidat dotaz   
 • Jana Macková 16.2.2015
  Dobrý den, prosím o radu, zda lze užívat současně Cipralex a Gotukolu - tinktura z pupenů? Děkuji moc.
  Dobrý den, ano, cipralex s Gotukolou můžete užívat.
 • Jana Látalová 16.2.2015
  Dobrý den, můžu užívat Tryptofan 3 x 1 + Pyridoxin 1 x 1 dlouhodobě? Antidepresiva mi způsobují suchost v ústech a bolest hlavy (léčím se s migrénami dlouhodobě), můžu k tomu užívat Melatonin (mám problémy s usínáním - někdy skoro nespím), který mám ze Slovenska?
  Dobrý den, ano, tyto přípravky lze kombinovat.
 • Eva Škarková 9.2.2015
  Dobrý den, ráda bych vyzkoušela PRODROMIN, ale nemohu jej v Brně sehnat, v lékárnách, kde jsem byla o něm vůbec nevědí, i když přípravky od Brainway běžně mají. Je nějaký problém ve výrobě? Případně, kdo jej v Brně odebírá? Děkuji Eva
  Dobrý den, Prodromin je běžně k dostání (příp. na vyžádání) v lékárnách. Do lékáren jej dodáváme skrze velkodistributory, takže pokud Vám v lékárně sdělí, že jej nemají na skladě, tak požádejte, aby jej objednali. Maximálně se může stát, že velkodistributor nemá přípravek skladem a nemůže jej tak dodat do lékáren, v takovém případě ale prodlení může být maximálně v řádech pár dnů, než opět od nás doplní sklady. Jinak si přípravek můžete objednat přímo od nás, na našich webových stránkách www.bwy.cz, nebo na zákaznické lince.
 • Milada 13.10.2014
  Dobrý den, Už 3 roky užívám 1tbl. ráno Clopidogrel Mylan 75mg. Mohu k tomuto léku užívat L-Tryptofan a DL-PA, nechci brát Lexaurin ani analgetika. Děkuji za odpověď.
  L-Tryptofan i DL-PA můžete užívat spolu s lékem Clopidogrel. Pokud ale hodláte vyzkoušet kombinaci L-Tryptofanu a DL-PA, je nutné, abyste mezi užitím dávky obou přípravků zachovávala časový odstup, protože DL-PA omezuje vstřebávání L-Tryptofanu.
 • Martina 25.7.2014
  Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, užívám Stressblock většinou nalačno. Je účinek vyšší, když se bere samostatně, nebo je lepší po jídle? Jde mi o to, aby výživové látky správně fungovaly v těle. Děkuji za odpověď.
  Je vhodnější užívat dopoledne nebo v ranních hodinách, jak užíváte. Zda po jídle nebo nalačno nehraje roli.
 • zlatka 14.7.2014
  Dobrý den, je vhodné kombinovat l-tryptofan s Kustovnicí čínskou, štava 25ml denně ráno, děkuji.
  Tato kombinace na sebe vzájemně nepůsobí, tudíž se její užívání je bezproblémové.
 • Jiří 9.6.2014
  Dobrý den,již delší dobu užívám StressBlock a s účinky jsem spokojen.Začal jsem také užívat Brahmi a prosím o informaci zda mohu tyto doplňky užívat dlouhodobě a společně. Užívám jednu kapsli StressBlock a jednu kapsli Brahmi ráno a večer po jídle. Děkuji za odpověď.
  Kombinace a délka užívání obou zmíněných doplňků stravy je bezproblémová.