NATTO 1000 Premiumdoplněk stravy

pro normální funkci krve více

SloženíVitamín C160mg (200% referenční hodnoty příjmu), výtažek nattokinázy z fermentovaných sójových bobů 100mg, hydroxypropylmetyl celulóza 65mg, oxid titaničitý (barvivo kapsle) 0,01mg.
Balení60 kapslí/ 19,5g
Učinné látkySchválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Vitamín C160mg (200% referenční hodnoty příjmu),
výtažek nattokinázy z fermentovaných sójových bobů 100mgVitamín C (kyselina askorbová) je v organismu nezbytná pro řadu metabolických procesů. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a kůže. Dále přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, napomáhá k normální funkci imunitního systému a k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá ke snížení míry únavy

v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení
Dostupnostskladem

pro normální funkci krve
sipka
320

Titulní obrázek

NATTO 1000 Premium

Komu je určen

NATTO 1000 Premium  je určen osobám nad 50let a sportovcům pro normální funkci krve

Dávkování

 1kapsle za den nejlépe 1 hodinu před hlavním jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění

Přípravek není určen dětem a mladistvým, těhotným a kojícím ženám. Osoby užívající léky ke snížení srážlivosti krve, případně i léky na nemoci jater, ledvin a slinivky by měly užívat přípravek se souhlasem lékaře. Přípravek neslouží jako náhrada pestré stravy.  

Nežádoucí účinky

Nejsou známy. 

Složení tablety

Vitamín C160mg (200% referenční hodnoty příjmu),  výtažek nattokinázy z fermentovaných sójových bobů 100mg, hydroxypropylmetyl celulóza 65mg, oxid titaničitý(barvivo kapsle) 0,01mg. 

Jak přípravek uchovávat

Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Notifikace 

MZ-20.10.2020

Více informací: Krev je esencí života