StillMaxdoplněk stravy

poskytuje klid tělu i duši více

Složeníkyselina gama aminomáselná 200mg, výtažek z kořene kozlíku lékařského 165 mg (kyselina valerenová 115mg), želatina (tělo kapsle) 65mg
Balení60 kapslí / obsah 25,8 g
Učinné látkySchválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
kyselina gama aminomáselná 200mg

výtažek z kořene kozlíku lékařského 165 mg
kyselina valerenová 115mg)

v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

výtažek z kořene kozlíku lékařského podporuje kognitivní funkce, duševní zdraví, usínání, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému - krevního tlaku, pomáhá navodit relaxaci, spánek a podporuje normální trávení
Dostupnostskladem

Přípravek je určen ke snížení nervového napětí v důsledku psychického i fyzického vyčerpání a některých onemocnění. Kyselina valerenová, získaná z kořene kozlíku lékařského, zesiluje účinek kyseliny gama aminomáselné. Výtažek z kozlíku lékařského působí příznivě na duševní zdraví a kognitivní funkce, pomáhá navodit relaxaci, spánek a podporuje normální trávení. Nyní zaváděcí cena 279Kč Tento přípravek nelze přidat do balíčku na míru.
sipka
279

Titulní obrázek

StillMax

Účinky

StillMax je určen ke snížení nervového napětí v důsledku psychického i fyzického vyčerpání. Přípravek obsahuje směs kyselin gama aminomáselné a valerenové. Kyselina gama aminomáselná je všem živočichům vlastní přenašeč nervových signálů útlumu. Kyselina valerenová, získaná z kořene kozlíku lékařského, zesiluje účinek kyseliny gama aminomáselné.  Výtažek z kozlíku lékařského působí příznivě na duševní zdraví a kognitivní funkce, normalizuje činnost kardiovaskulárního systému a krevní tlak, podporuje normální trávení. Podpora usínání a kvality spánku. 

Určen osobám
  •  ke snížení nervového napětí v důsledku psychického i fyzického vyčerpání.

Dávkování

1kapsle 1x - 3x za den s časovým odstupem od hlavních jídel.  Dávku je třeba dostatečně zapít.  Denní dávku je možno rozdělit na dílčí užití během dne, nebo užít i najednou, ale v tom případě vždy užít až před spaním, protože může vyvolat ospalost. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 15ti let, ani těhotným a kojícím ženám.

Nežádoucí účinky

Nedoporučuje se užívat spolu s léčivy (analgetiky, sedativy a trankvilizéry) a alkoholem pro vzájemné zesílení účinků.

Složení kapsle

kyselina gama aminomáselná 200mg,  výtažek z kořene kozlíku lékařského 165mg (kyselina valerenová 115mg), želatina 65mg 

Jak přípravek uchovávat

Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Notifikace

MZ- 07.01.2019

 


Více informací: klid duši i tělu